XTline XT140040

TOP 37 v kategorii Přísavky na sklo

XTline XT140040

Produkt: XTLINE Přísavka dvojitá do 120 kg U nás v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz prodáváme více než 50 000 produktů. Proč nakoupit kvalitní zboží a příslušenství za rozumné ceny právě u...
Garantovaný nákup z MOJE železářství

Skladem • 1 varianta99 Kč82 % • 2 209 recenzíDalší informace

Nosnost
120 kg

• , zakoupeno v Kování schránky

Dělá to co má a to je podstatné.

Nosnost
120 kg

Produkt: XTLINE Přísavka dvojitá do 120 kg

U nás v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz prodáváme více než 50 000 produktů. Proč nakoupit kvalitní zboží a příslušenství za rozumné ceny právě u nás?

• Potřebujete poradit s vybraným zbožím z této kategorie?
  • Rychlá expedice až k Vám domů. Nakupujte z pohodlí domova.
  • Pro domácnosti, kutily, řemeslníky, živnostníky a firmy v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz
  • U nás v e-shopu si vyberete z více než 50.000 produktů.
  • Dům - Dílna - Zahrada - Elektro - Kancelář - Koupelna - Kuchyně - Chovatelství - Auto a moto.
  • Máte nějaké dotazy? On-line zákaznická podpora: Pondělí - Pátek | 8:00 - 14:30.
  • Osobní odběr je možný na základě výzvy k vyzvednutí na adrese Brněnská 4646/69 - Prostějov.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 693 recenzíDalší informace

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Kování schránky

Dělá to co má a to je podstatné.